




Шахтний твердопаливний котел Холмова Zubr 12 кВт
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шахтний твердопаливний котел Холмова Zubr 12 кВт»
Твердопаливні котли Холмова Zubr 10-25 кВт
Твердопаливний котел Холмова "Zubr" - це котел тривалого горіння виробництва України з грудня 2021 року.
Твердопаливні котли тривалого горіння "ZUBR" - при виготовленні котлів використовується жароміцна, котлова сталь. Застосування котлової сталі є запорукою зносостійкості та міцності котла. Завантажувальна камера котла та теплообмінник виготовлені зі сталі завтовшки 5 міліметрів.
Основні переваги:
Товщина сталі 5мм
Високий ККД 80-85%
Працює на всіх видах палива (дрова, вугілля, антрацит, брикети, тріска тощо)
Робота на одній закладці до 17 годин
Комплектація:
Котел
Механічний регулятор тяги
Градусник
Зольний ящик
тех. паспорт документи
Котел Zubr належить до пристроїв шахтного типу. Тобто його основна частина є вертикальною топкою та розміщеною біля неї теплообмінною камерою. Камери розділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим із топки потрапляє у теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного казана представлений водяною сорочкою та перегородкою.
Котел Холмова може мати різну потужність і залежно від цього змінюється його теплообмінник.
Всі котли проходить контроль якості на всіх етапах виробництва, випробовується підвищеним тиском 4 атмосфери з відповідною відміткою відділу технічного контролю в паспорті.
На всі казани діє гарантія 5 років.


| Основні | |
|---|---|
| Вага | 185 кг |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Сірий |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Буре вугілля, Горючі сланці, Дрова, Кам'яне вугілля, Кокс, Кора, Овес, Тирса, Пелети, Торф, Тріска |
| Об'єм камери згоряння | 100 л |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Теплоносій | Вода |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Виробник | Зубр |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Висота | 1050 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Глибина | 700 мм |
- Ціна: 36 500 ₴


