ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА










Твердопаливний котел Максітерм Т5 16 кВт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний котел Максітер Т5 це надійне тепло для вашого дому!
Котел Максітер Т5 — це потужний побутовий твердопаливний котел, виготовлений із сталі товщиною 5 мм, що гарантує довговічність і безпеку в роботі.
✅ Працює на всіх видах палива: дрова, вугілля, брикети
✅ Простий у використанні та обслуговуванні
✅ Висока ефективність і стабільне тепло
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | ДСП, МДФ, Стружка, Лушпиння зернових, Дрова, Тріска, Тирса, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит, Торф, Горючі сланці |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм камери згоряння | 67 л |
| Об'єм води в котлі | 31 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 150 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Довжина димаря | 5 мм |
- Ціна: 23 000 ₴





