БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА










Опалювальний котел твердопаливний для дому KRAFT 20 кВт Площа 200 м2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливні котли німецької якості KRAFT серії Е потужністю 20 кВт
Твердопаливні економічні котли тривалого горіння KRAFT серії E, що виготовляються з якісних матеріалів сталі марки 09Г2С (європейський аналог Р265GH) товщиною 5 мм.
Котли славляться стабільним часом роботи на одному завантаженні палива (дрова - 6 годин вугілля-10-12 годин)
Казани серії Е можуть опалювати приміщення площею від 60 до 240 м2. ККД складає 85%

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 171 кг |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Червоний |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Буре вугілля, Горючі сланці, Дрова, Кам'яне вугілля, Кора, Тирса, Пелети, Торф, Тріска |
| Об'єм камери згоряння | 62 л |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Вид пального | Тверде |
| Об'єм води в котлі | 68 л |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Теплоносій | Вода |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Виробник | Kraft |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина димаря | 6 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Висота | 1140 мм |
| Глибина | 915 мм |
- Ціна: 34 700 ₴





