Доставка!






KRONAS PROM твердотопливный котел 50 квт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модельний ряд KRONAS PROM включає в себе котли потужністю від 50 до 500 кВт. Розроблено для опалення великих адміністративних будівель, виробничих приміщень, теплиць і об'єктів комунального господарства.
Особливості котла KRONAS PROM:
- Наявність двох завантажувальних дверей (нижня - дозволяє зручно обслужити зону над колосниками, а верхня - повністю використовувати топку).
- Великі завантажувальні камера.
- Багатоходовий теплообмінник з вертикальними каналами.
- Подача вторинного повітря для допалювання газів.
- Посилені шамотні відбійники в дверцятах котла.
- Круглий димохід для зручного монтажу.
- Котел адаптований під установку пелетного пальника.
Всі твердопаливні котли серії KRONAS PROM комплектуються сучасним контролером польського виробника і мають широкий ряд можливостей, аж до дистанційного керування.
Безкоштовна адресна доставка від нашого магазину

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronas |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 50 кВт |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Бурый уголь, Антрацит, Кокс, Торф, Горючие сланцы, Овес, ДСП, МДФ, Стружка, Шелуха зерновых |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 325 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Вес | 690 кг |
| Гарантийный срок | 46 мес |
| Объем воды в котле | 205 л |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Желтый |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 500 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1615 мм |
| Ширина | 755 мм |
| Глубина | 1675 мм |
| Диаметр дымохода | 220 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
- Цена: 96 100 ₴

