


Промышленный твердотопливный котел KRONAS UNIC New 250
Твердопаливний котел KRONAS UNIC NEW - це котел тривалого горіння. Завдяки великій топці і багатоходовому теплообміннику на чотири полки, а також наявності форсунок для подачі вторинного повітря, котли серії UNIC NEW мають максимальні показники в класі. Топка і теплообмінник котла виконані з листового металу товщиною 6 мм, що гарантує його довговічну роботу.
Котел KRONAS UNIC NEW працює на деревині будь-якої породи, вугіллі та паливних брикетах. Комплектується різними типами автоматики, що розширює можливість його застосування.
Модель NEW отримала ряд конструктивних змін, серед яких:
• Ергономічний дизайн
• Нахилені завантажувальні двері
• Круглий димохід для зручного монтажу
• Можливість використання механічного регулятора тяги
• Наявність електронного термометра
Безкоштовна адресна доставка від нашого магазину

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronas |
| Тип промышленного котла по виду теплоносителя | Водогрейный |
| Тип промышленного котла по конструктивным особенностям | Водотрубный |
| Тип промышленного котла по типу топлива | Твердотопливный |
| Вес | 167 т |
| Мощность номинальная | 200 МВт |
| Вид теплоносителя | Вода |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1152 мм |
| Длина | 1925 мм |
| Высота | 2075 мм |
| Диаметр дымохода | 350 мм |
| Виды топлива | |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Брикеты, Бурый уголь, Горючие сланцы, Дрова, Каменный уголь, Кокс, Кора, Лузга гречихи, Опилки, Пеллеты, Торф, Шелуха, Щепа |
| Габаритные размеры топки | |
| Ширина топки | 920 мм |
| Длина топки | 1050 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | Україна |
- Цена: 292 200 ₴

